SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 557 409 €
(12 263 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
127 τ.μ.
Vernon Boulevard

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα127 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Introducing Penthouse A at The Marina Astoriaa meticulously crafted two-bedroom, two-bathroom home offering 1,367 square feet of refined interiors and...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΦυσικό φωςΞύλινο πάτωμαΣυσκευές κουζίναςΠλυντήριοΈξυπνες συσκευέςΨηλά ταβάνιαΘέαΚατάλληλο για κατοικίδιαΠάτωμα

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 256ημέρες
Ενημερώθηκε: 255ημέρες

Τοποθεσίες

Vernon Boulevard
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

SERHANT.