SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
221 155 €
(2 147 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
103 τ.μ.
Sable Pine Circle

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα103 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Live your Luxury in Sunny South Florida with this Rarely Available Gem of a Home. A Distinct Opportunity Awaits for First Time Home Buyers or Investor...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 254ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Sable Pine Circle
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Engel & Völkers Wellington