SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 192 525 €
(12 553 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
95 τ.μ.
Village Rd

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα95 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

This light and bright fully furnished 2-bedroom, 2-bath ski-in/ski-out condo in Beaver Creek offers the ultimate mountain escape. It provides direct a...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 259ημέρες
Ενημερώθηκε: 19ημέρες

Τοποθεσίες

Village Rd
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Engel & Völkers Vail Beaver Creek