SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 101 042 €
(9 744 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
113 τ.μ.
Pine Street

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα113 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Discover refined city living in this Armani/Casa-designed loft with two large home offices in Manhattan's Financial District. This downtown residence ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 375ημέρες
Ενημερώθηκε: 22ημέρες

Τοποθεσίες

Pine Street
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

The Corcoran Group