SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
473 383 €
(6 229 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
76 τ.μ.
تلال الإمارات

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα76 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Agua Residences – Luksusowe apartamenty nad wodą w sercu Dubaju. Agua Residences to prestiżowy kompleks mieszkaniowy zlokalizowany bezpośrednio nad wo...

πάτωμα:
2. όροφο του 8
Ηλικία της προσφοράς: 382ημέρες
Ενημερώθηκε: 101ημέρες

Τοποθεσίες

تلال الإمارات
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

KORONA

Tomasz Makałus