SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
502 000 €
(5 020 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
100 τ.μ.
مدينة خليفة

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα100 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Prestigious Sustainable Apartments in Masdar City Abu Dhabi
Located in the heart of Masdar City, Abu Dhabi, this contemporary residential development ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 47ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

مدينة خليفة
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE