SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
221 626 €
(1 878 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
118 τ.μ.
الرقايب

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα118 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

شقق مفروشة مطلة على اللاجون في وسط مدينة عجمان الجديد
يقع هذا المشروع السكني الفاخر في موقع استراتيجي في قلب "وسط مدينة عجمان الجديد" (Ajman’s New Dow...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 48ημέρες
Ενημερώθηκε: 40ημέρες

Τοποθεσίες

الرقايب
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

TEKCE Real Estate