SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 151 632 €
(9 678 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
119 τ.μ.
الرملة

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα119 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

شقق مطلة على الشاطئ بالتقسيط في جزيرة سينية، أم القيوين
جزيرة سينية في أم القيوين هي ملاذ مذهل يمزج بين المعيشة الفاخرة والمحيط الطبيعي الخلاب. يقدم ه...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΘέαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΞεχωριστή κουζίναΚαμπίνα ντουςΣυσκευές κουζίναςΞύλινο πάτωμαΨηλά ταβάνιαΦυσικό φωςΜοντέρνΕπιπλωμένο

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 130ημέρες
Ενημερώθηκε: 117ημέρες

Τοποθεσίες

الرملة
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

TEKCE Real Estate