SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
495 233 €
(6 114 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
81 τ.μ.
الحمرة

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα81 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Beach Residences at Siniya Island – Luksusowa harmonia natury i nowoczesności Beach Residences to prestiżowy kompleks mieszkaniowy zlokalizowany na m...

πάτωμα:
5. όροφο του 9
Ηλικία της προσφοράς: 359ημέρες
Ενημερώθηκε: 108ημέρες

Τοποθεσίες

الحمرة
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

KORONA

Tomasz Makałus