SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 449 119 €
(5 963 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
243 τ.μ.
دبي

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα243 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

This 3-bedroom apartment for sale in Sunset Bay Grand by Imtiaz on Dubai Islands offers a contemporary layout with high-end finishes. The home feature...

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

دبي
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

CAPRI REALTY