SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
255 000 €
(3 493 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
73 τ.μ.
دبي

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα73 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Luxury Apartments in Dubailand with Private Pool Options in a Project with Infinity Pool
This contemporary residential development is located in the h...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 6ημέρες
Ενημερώθηκε: 5ημέρες

Τοποθεσίες

دبي
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE