SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
147 000 €
(4 324 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
34 τ.μ.
دبي

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα34 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Fully Furnished and Move-In Ready Homes in Dubailand
Dubailand stands as one of Dubai’s most expansive and visionary residential districts. It is desi...

πάτωμα:
6. όροφο του 26
Ηλικία της προσφοράς: 8ημέρες
Ενημερώθηκε: 7ημέρες

Τοποθεσίες

دبي
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE