SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
2 112 399 €
(802 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
2.635 τ.μ.
دبي

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα2.635 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΝέα κατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

La Capitale offers this 3-bedroom apartment inLimestone House, DIFC. This luxury residence offers an impressive built-up area, making it the perfect b...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 34ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

دبي
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

La Capitale Real Estate Broker L.L.C.

Meenakshi Bhakuni