SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
292 423 €
(4 061 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
72 τ.μ.
دبي

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα72 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

📍 Property OverviewValencia is a thoughtfully designed residential community offering a blend of modern living, greenery, and family-friendly environ...

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 51ημέρες
Ενημερώθηκε: 37ημέρες

Τοποθεσίες

دبي
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Credence Realtor