SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
465 000 €
(3 577 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
130 τ.μ.
دبي

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα130 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Apartments With Pools and 40/60 Payment Plan in Dubailand
The project is located in Dubailand, within the Dubai Land Residence Complex (DLRC), a rapi...

πάτωμα:
2. όροφο του 17
Ηλικία της προσφοράς: 131ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

دبي
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE