SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
391 675 €
(6 026 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
65 τ.μ.
دبي

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα65 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Discover Wynwood by Imtiaz, an architectural masterpiece rising on the prestigious Dubai Islands – where timeless elegance meets waterfront serenity. ...

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 227ημέρες
Ενημερώθηκε: 37ημέρες

Τοποθεσίες

دبي
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

TrustWay Properties