SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
470 000 €
(6 620 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
71 τ.μ.
دبي

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα71 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

 Trustway Properties is delighted to present Sea Legend One  where the sea is your neighbor. Life slows down here. Mornings begin with sunlight, salty...

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 282ημέρες
Ενημερώθηκε: 33ημέρες

Τοποθεσίες

دبي
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

TrustWay Properties