SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
359 000 €
(5 790 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
62 τ.μ.
دبي

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα62 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

 Trustway Properties is delighted to present Azizi Wasel, an extraordinary residential masterpiece by Azizi Developments that redefines luxury waterfr...

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 344ημέρες
Ενημερώθηκε: 33ημέρες

Τοποθεσίες

دبي
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

TrustWay Properties