SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 000 000 €
(8 333 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
120 τ.μ.
دبي

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα120 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Your Gateway to Elevated Coastal Living — WYNWOOD, Dubai Islands  An Exclusive Waterfront Investment by Imtiaz | Handover Q3 2027 Discover WYNWOOD – a...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 357ημέρες
Ενημερώθηκε: 65ημέρες

Τοποθεσίες

دبي
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Palm Signature Real Estate