SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
888 826 €
(6 837 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
130 τ.μ.
دبي

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα130 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Experience the height of luxury and tranquility at Dubai’s newest beachfront residential haven. This exclusive new launch offers you the rare opportun...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 356ημέρες
Ενημερώθηκε: 13ημέρες

Τοποθεσίες

دبي
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

TrustWay Properties