SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
235 899 €
(6 376 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
37 τ.μ.
شارع اليمامة

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα37 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

The Sterling Tower apartments are situated in the center of Dubai and settled between the Burj Khalifa District and the astounding Dubai Water Canal w...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 494ημέρες
Ενημερώθηκε: 494ημέρες

Τοποθεσίες

شارع اليمامة
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Relegance Properties