SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
2 922 178 €
(12 987 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
225 τ.μ.
Shaikh Mohammed bin Rashid Boulevard

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα225 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

OIA PROPERTIES is pleased to present you the Panoramic views of the Gorgeous Burj Khalifa, Sheikh Zayed Road, Sea & Coca Cola Arena* 3 bedroom* 4 Bath...

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 496ημέρες
Ενημερώθηκε: 495ημέρες

Τοποθεσίες

Shaikh Mohammed bin Rashid Boulevard
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

OIA PROPERTIES