SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
257 610 €
(3 788 € / τ.μ.)
Πώληση
1
2+
68 τ.μ.
شارع الشمس

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα68 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΝέα κατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

🏙️ The Collective by Bold Developer – Designed for Belonging🏛️ Architecture & VisionMid-rise contemporary development in the heart of Dubai SouthDes...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΕπιπλωμένοΦυσικό φωςΨηλά ταβάνιαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΞεχωριστή κουζίναΚαμπίνα ντουςΈξυπνες συσκευέςΑσφάλειαΞύλινο πάτωμαΠεζοδρόμιοΤαράτσαΘέαΠάτωμαΤύπος κτιρίουΣυσκευές κουζίναςΘερμοσίφωναςΠλυντήριοΚατάλληλο για κατοικίδια

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

شارع الشمس
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Pramukh Real Estate