SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
931 000 €
(11 785 € / τ.μ.)
Πώληση
1
2+
79 τ.μ.

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα79 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Luxury Flats Near Mall of the Emirates in the Cultural Heart of Dubai
These flats are located within Madinat Jumeirah Living (MJL) in the Umm Suqeim d...

πάτωμα:
7. όροφο του 15
Ηλικία της προσφοράς: 7ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE