SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
313 569 €
(3 778 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
83 τ.μ.
Ring Road

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα83 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Golf Greens at DAMAC Hills is a premium project by DAMAC.It offers modern apartments with spacious layouts.Units feature floor-to-ceiling windows and ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 27ημέρες
Ενημερώθηκε: 27ημέρες

Τοποθεσίες

Ring Road
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Credence Realtor