SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
656 000 €
(5 857 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
112 τ.μ.
دبي مارينا

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα112 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Exclusive Apartments with Sea Views and Payment Plan in Dubai Islands
Experience the pinnacle of timeless island living in a boutique, low-rise resid...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 39ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

دبي مارينا
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE