SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
941 000 €
(6 273 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
150 τ.μ.
دبي مارينا

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα150 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Waterfront Fully Furnished Apartments with Payment Plan on Dubai Islands
Dubai Islands is a visionary waterfront destination redefining luxury coastal...

πάτωμα:
3. όροφο του 16
Ηλικία της προσφοράς: 36ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

دبي مارينا
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE