SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
399 020 €
(3 595 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
111 τ.μ.
شارع توليب

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα111 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Introducing ELAR1S Rise by Object 1, a visionary 30-storey mixed-use residential development nestled in the heart of District 3, Jumeirah Village Tria...

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 45ημέρες
Ενημερώθηκε: 22ημέρες

Τοποθεσίες

شارع توليب
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

TrustWay Properties