SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 289 587 €
(756 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
1.706 τ.μ.
دبي مارينا

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα1.706 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Welcome to your new home in Omoria Private Residences, a development by Innovate Living in the emerging destination known as Dubai Islands.

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 61ημέρες
Ενημερώθηκε: 59ημέρες

Τοποθεσίες

دبي مارينا
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Dubai Sotheby's International Realty