SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
183 150 €
(6 105 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
30 τ.μ.
شارع تورين بوليفارد

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα30 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΝέα κατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

🏙️ Binghatti Sky Terraces – Elevated Urban Living🏗️ Architecture & DesignIconic high-rise with vertical elegance and sculpted sky terracesContempora...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ψηλά ταβάνιαΣυσκευές κουζίναςΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΈξυπνες συσκευέςΘέαΤαράτσαΠάτωμαΤύπος κτιρίουΕπιπλωμένοΜοντέρνΚατάλληλο για κατοικίδια

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 96ημέρες
Ενημερώθηκε: 70ημέρες

Τοποθεσίες

شارع تورين بوليفارد
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Pramukh Real Estate