SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
697 000 €
(8 105 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
86 τ.μ.
طريق مراسي

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα86 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΝέα κατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

استكشف الأناقة الحضرية في أفضل حالاتها مع هذه الشقة الاستثنائية المكونة من غرفة نوم واحدة والواقعة في قلب الخليج التجاري، أحد أكثر المناطق المرغوبة في...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΘέαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΣυσκευές κουζίναςΠάτωμαΨηλά ταβάνιαΦυσικό φωςΤαράτσα

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 97ημέρες
Ενημερώθηκε: 97ημέρες

Τοποθεσίες

طريق مراسي
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

LVML Real Estate