SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
415 000 €
(3 807 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
109 τ.μ.
كحيل بوليفارد

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα109 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Avana Residences in JVC District 10 offers an exclusive boutique-style living experience with modern architecture, premium finishes, and intelligently...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 164ημέρες
Ενημερώθηκε: 164ημέρες

Τοποθεσίες

كحيل بوليفارد
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

TrustWay Properties