SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
408 248 €
(4 166 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
98 τ.μ.
شارع توليب

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα98 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Trustway Properties is proud to introduce Vitality Residence, an off-plan luxury development in Jumeirah Village Circle (JVC), featuring 2-bedroom apa...

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 163ημέρες
Ενημερώθηκε: 16ημέρες

Τοποθεσίες

شارع توليب
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

TrustWay Properties