SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
160 600 €
(4 226 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
38 τ.μ.
شارع توليب

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα38 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Trustway Properties presents Voxa Pantheon by Pantheon Development, a 29-storey architectural masterpiece in Jumeirah Village Triangle (JVT), one of D...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ανοιχτός χώρος διαβίωσηςΦυσικό φωςΈξυπνες συσκευέςΕπιπλωμένο

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 163ημέρες
Ενημερώθηκε: 16ημέρες

Τοποθεσίες

شارع توليب
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

TrustWay Properties