SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
323 800 €
(3 482 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
93 τ.μ.
Al Muntazah Complex

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα93 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Trustway Properties is proud to present The Collection at Taiyo, a limited-edition residential offering in Wasl Gate that redefines cosmopolitan livin...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΕπιπλωμένοΦυσικό φωςΑνοιχτός χώρος διαβίωσης

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 162ημέρες
Ενημερώθηκε: 41ημέρες

Τοποθεσίες

Al Muntazah Complex
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

TrustWay Properties