SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
430 000 €
(5 972 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
72 τ.μ.
شارع الخيل الأول

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα72 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

  DIAMONDZ by Danube – The Architectural Jewel of Uptown DubaiLocated in the heart of Jumeirah Lake Towers (JLT), DIAMONDZ is a masterpiece of modern ...

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 164ημέρες
Ενημερώθηκε: 43ημέρες

Τοποθεσίες

شارع الخيل الأول
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

TrustWay Properties