SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
147 000 €
(4 083 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
36 τ.μ.
شارع 15

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα36 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Floarea Oasis — modern residential complex in the Dubailand Residence Complex.

Comfort meets affordability — studios, 1 & 2 room apartments in the ...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΘέαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΣυσκευές κουζίναςΞύλινο πάτωμαΨηλά ταβάνιαΜετά την ανακατασκευήΦυσικό φωςΜοντέρνΚατάλληλο για κατοικίδιαΕπιπλωμένο

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 172ημέρες
Ενημερώθηκε: 164ημέρες

Τοποθεσίες

شارع 15
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Habita International Estates

Frank Glanzner