SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
1 312 965 €
(1 091 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
1.204 τ.μ.
شارع الجمايل

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα111 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Experience the pinnacle of luxury living in Dubai with this sea view 2-bedroom apartment for sale on the 72nd floor of Trump Tower Dubai. Designed for...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 191ημέρες
Ενημερώθηκε: 171ημέρες

Τοποθεσίες

شارع الجمايل
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Polarius International Real Estate Limited

Rhodri Ellis OWEN