SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
419 964 €
(5 600 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
75 τ.μ.
شارع المركز المالي

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα75 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

🌿 Elegant 1-Bedroom Apartment by Emaar with Vida – Dubai HillsExperience sophisticated living in this stunning 1-bedroom apartment nestled within the...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 208ημέρες
Ενημερώθηκε: 169ημέρες

Τοποθεσίες

شارع المركز المالي
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

CELIA TARGET