Λίστα προσφορών
18
18
18
293 568 €
(3 537 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
83 τ.μ.
شارع المركز المالي
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
2
επίπεδα
83 τ.μ.
μπάνια
Μετάφραση σε αγγλικός
🏙️ Spacious 1-Bedroom Luxury Apartment | Millennium Collaboration | Prime Location | Flexible Payment PlanExperience upscale urban living in this lar...
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Ηλικία της προσφοράς:
208ημέρες
Ενημερώθηκε:
170ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
شارع المركز المالي
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.