SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
294 600 €
(3 683 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
80 τ.μ.
شارع 15

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα80 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Trustway Properties is proud to present Celesto Tower by Tarrad Development — a spacious, fully furnished 2-bedroom residence designed for families an...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 208ημέρες
Ενημερώθηκε: 37ημέρες

Τοποθεσίες

شارع 15
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

TrustWay Properties