SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
203 408 €
(509 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
400 τ.μ.
3a شارع

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα37 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΝέα κατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Binghatti projects embody a bold vision of modern architecture and lifestyle. Characterized by distinctive geometric designs and refined interiors, ea...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 222ημέρες
Ενημερώθηκε: 167ημέρες

Τοποθεσίες

3a شارع
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

RE House

Elena Melnikova, REHOUSE INTERNATIONAL REAL ESTATE L.L.C