SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
369 232 €
(4 615 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
80 τ.μ.
طريق دبي - العين

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα80 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΝέα κατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Helvetia Verde—Swiss precision and contemporary style in the heart of Meydan Horizon.Helvetia Verde is a new residential project from DHG Properties, ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 233ημέρες
Ενημερώθηκε: 150ημέρες

Τοποθεσίες

طريق دبي - العين
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DDA Realty