SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
279 000 €
(3 770 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
74 τ.μ.
كحيل بوليفارد

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα74 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Trustway Properties is proud to present Luma Park Views a stunning 25-storey residential tower by award-winning TownX Development in Jumeirah Village ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 229ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

كحيل بوليفارد
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

TrustWay Properties