SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
538 568 €
(5 386 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
100 τ.μ.
طريق الخيل

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα100 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Trustway Properties is proud to present these elegant 2-bedroom residences featuring contemporary design and premium finishes. Located strategically o...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 234ημέρες
Ενημερώθηκε: 38ημέρες

Τοποθεσίες

طريق الخيل
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

TrustWay Properties