SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
219 231 €
(6 448 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
34 τ.μ.
شارع البدع

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα34 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΝέα κατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

The Elysian Residence is an elegant apartment in Al Satwa, with designer facades and premium finishes.The Elysian Residence by New MFOUR is a stylish ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 236ημέρες
Ενημερώθηκε: 145ημέρες

Τοποθεσίες

شارع البدع
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DDA Realty