SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
765 000 €
(6 770 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
113 τ.μ.

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα113 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Luxurious Apartments with Various Options in Jumeirah Village Circle Dubai
The project is located in Jumeirah Village Circle, the fastest-developing r...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ανοιχτός χώρος διαβίωσηςΈξυπνες συσκευέςΚατάλληλο για κατοικίδια

πάτωμα:
22. όροφο του 42
Ηλικία της προσφοράς: 238ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE