SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 592 315 €
(14 091 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
113 τ.μ.
شارع اليمامة

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα113 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Apartment for sale in Vida Dubai Mall Tower 1, Vida Residences Dubai MallDAMANI SMART INVESTORS  proudly presents this stunning 2-bedroom residence in...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΘέαΨηλά ταβάνιαΕπιπλωμένοΣυσκευές κουζίνας

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 274ημέρες
Ενημερώθηκε: 146ημέρες

Τοποθεσίες

شارع اليمامة
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DAMANI REALTY SERVICES SRL