SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
374 034 €
(8 501 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
44 τ.μ.
طريق مراسي

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα44 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΝέα κατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Apartments in the new V-Suites project in the Business Bay area! In one of the most prestigious and business areas of Dubai - next to the canal, the B...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 291ημέρες
Ενημερώθηκε: 146ημέρες

Τοποθεσίες

طريق مراسي
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DDA Realty