SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
4 060 000 €
(9 103 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
446 τ.μ.
شارع اليمامة

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα446 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Burj Khalifa View Flats with Installment Plans in Dubai Downtown
Downtown Dubai is the vibrant heart of the city, home to world-famous landmarks such ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 318ημέρες
Ενημερώθηκε: 317ημέρες

Τοποθεσίες

شارع اليمامة
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE